Sebadent Swarzędz - Facebook

Zespół

SEBADENT Gabinety Dentystyczne to młody, ambitny i energiczny zespół osób mających wspólną pasję do pomagania ludziom.
Miła atmosfera, wysoka jakość usług, kompleksowe leczenie to mocne strony Sebadent.
Serdecznie zapraszamy!

Lek. dent. Anna Grel-Sęba

Kierownik Medyczny SEBADENT Gabinety Dentystyczne

Studia na Akademii Medycznej w Poznaniu ukończyłam w 2001r. Posiadam polskie i niemieckie prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty.
W czasie wieloletniej praktyki dentystycznej zajmowałam się leczeniem zachowawczym, protetycznym, endodontycznym, periodontologicznym oraz chirurgią.
Moje wysokie kwalifikacje zawodowe zdobyłam przez wieloletnią pracę w klinikach stomatologicznych w Polsce i Niemczech, jak również przez udział w wielu konferencjach i kursach specjalistycznych. Od 2001 r. jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna, protetyka, endodoncja pod mikroskopem, stomatologia estetyczna

 

 

 

 

 

 

Lek. dent. Viola Bryłka

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięcą oraz endodoncją (czyli leczeniem kanałowym)

 

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od czasu ukończenia studiów nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach aby zapewnić moim pacjentom opiekę i usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.
W Sebadencie zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Pracuję także z małymi pacjentami, którym pomagam przełamywać strach przed zabiegami dentystycznymi i utrwalać zdrowe nawyki związane z higieną jamy ustnej.
W wolnym czasie doskonalę swoją pasję gotowania oraz jeżdżę rekreacyjnie na rowerze.

 

 

 

 

 

 

 

Lek. dent. Maciej Gałęcki

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna, protetyka, endodoncja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lek. dent. Jacek Pawłowski

Zajmuje się: implantologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Higienistka Weronika Borkowicz

Wykonuje zabiegi profilaktyczne u dzieci, młodzieży i dorosłych wraz z edukacją i promocją zdrowia. By podnosić cały czas swoje umiejętności bierze udział w licznych kursach i szkoleniach a nabytą wiedzę i umiejętności wdraża w codzienne życie gabinetu.
W swojej pracy ceni sobie dobry kontakt z pacjentem oraz profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Priorytetem jest dla niej zadowolenie i uśmiech pacjenta. Oprócz asystowania i wykonywania zabiegów w gabinecie zajmuje się zaopatrzeniem i z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Higienistka Karolina Jóźwiak

Wykonuje zabiegi profilaktyczne u dzieci, młodzieży i dorosłych wraz z edukacją i promocją zdrowia. Asystuje czynnie przy zabiegach, dba o czystość gabinetów i miłą atmosferę w recepcji i na poczekalni. Uczestniczy w szkoleniach i korzysta z różnych źródeł informacji w celu doskonalenia umiejętności zawodowych. Zawsze miła w kontakcie z pacjentem.
 

 

 

Gabinet Dentystyczny “Sebadent”

Kontakt

ul. Kórnicka 232A

Zalasewo

62- 020 Swarzędz

sebadent@interia.pl