Sebadent Swarzędz - Facebook

O Nas


Nowoczesny gabinet stomatologiczny to gabinet spełniający określone wymogi – dobrze wyposażony, wykonujący usługi na wysokim poziomie, przyjazny pacjentowi i środowisku.


Dentysta przyjazny pacjentowi – to nowoczesne metody leczenia, zgodnie z przyjętymi w świecie trendami (połączenie wysokich kwalifikacji z zaawansowanym technologicznie sprzętem stomatologicznym).


Dentysta przyjazny dziecku - dzieci obawiają się wizyt u dentysty, dlatego w naszym gabinecie dbamy o to, aby leczenie stomatologiczne było dla dziecka pozytywnym doświadczeniem. Współpraca z dzieckiem w miłej atmosferze umożliwia szybkie, fachowe i skuteczne przeprowadzenie zabiegu.


Przyjazny środowisku – to gabinet, w którym zgodnie z przyjętymi zasadami dbamy o ekologię z wykorzystaniem nowoczesnego, energooszczędnego sprzętu.


Gabinet działa samodzielnie w Zalasewie na ulicy Kórnickiej 232A z bardzo dogodnym dojazdem z każdego miejsca miasta. Miejscowość, w której zlokalizowany jest gabinet to okolica bezpieczna i spokojna. Bezpośrednio przed wejściem do gabinetu znajduje się parking samochodowy, umożliwiający swobodne zaparkowanie pojazdu.


Lokalizacja gabinetu i usytuowanie gabinetu przystosowane jest do obsługi pacjentów niepełnosprawnych. Rejestracja na wizytę u stomatologa możliwa jest na miejscu lub telefonicznie.


O mnie....


Studia na Akademii Medycznej w Poznaniu ukończyłam w 2001r. Posiadam polskie i niemieckie prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty.

W czasie wieloletniej praktyki dentystycznej zajmowałam się leczeniem zachowawczym, protetycznym, endodontycznym, periodontologicznym oraz chirurgią.

Moje wysokie kwalifikacje zawodowe zdobyłam przez wieloletnią pracę w klinikach stomatologicznych w Polsce i Niemczech, jak również przez udział w wielu konferencjach i kursach specjalistycznych. Od 2001 r. jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Gabinet Dentystyczny “Sebadent”

Kontakt

ul. Kórnicka 232A

Zalasewo

62- 020 Swarzędz

sebadent@interia.pl